plagiat

ebsco

placpigal

Fundacja Matematyak dla Wszystkich

Aktywni logo

 

 

 

 

 

 

Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku- Białej to największa niepubliczna uczelnia na Podbeskidziu. Uczelnia prowadzi studia licencjackie i magisterskie na trzech kierunkach: administracji, fizjioterapii i pedagogice. Studia prowadzone są w trybach dziennym i zaocznym. Na wszystkich prowadzonych kierunkach uczelnia posiada także bogatą ofertę studiów podyplomowych.

WSA zapewnia wysoki poziom kształcenia. Naszą najlepszą wizytówką są absolwenci, których spotkać można w wielu instytucjach i firmach regionu. Uczelnia dobrze oceniana jest także w różnego rodzaju rankingach. Według oceny prestiżowego magazynu Perspektywy z roku 2015 Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku- Białej jest najlepszą niepubliczną uczelnią na Podbeskidziu i trzecią w województwie śląskim.

Siedziba uczelni, w której odbywają się wszystkie zajęcia, znajduje się w centrum miasta - w pobliżu Rynku i w niedalekiej odległości od dworców PKP i PKS.

Zarazem jest to miejsce ciche i spokojne, idealnie nadające się do nauki.

Studenci Wyższej Szkoły Administracji nie tylko się uczą, ale także aktywnie działają w organizacjach, takich jak samorząd studencki, biuro karier czy koła naukowe. Na najlepszych czekają atrakcyjne wyjazdy, staże i praktyki, zarówno w kraju jak i za granicą.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie naszej uczelni?

Wejdź do zakładki OFERTA EDUKACYJNA